SPORTS UN IZGLĪTĪBA VIENUVIET!

Pērnā gada vasarā Valmieras HK noslēdza  līgumu ar “Vidzemes Augstskolu”, kurā abas puses apņēmās sadarboties, lai nodrošinātu veiksmīgu kluba darbību, sportisko sniegumu un izglītotu studēt gribošos hokejistus. Šobrīd, pēc aizvadīta nepilna gada kopš līguma slēgšanas, savstarpējā sadarbība ir attīstījusies veiksmīgi.

Ja vēlies savu karjeru saistīt ar spēlēšanu Valmieras florbola klubā un studijām Vidzemes Augstskolā, sazinies ar Florbola kluba "Valmiera" treneriem vai kluba valdes locekli Arti Jansonu, (tel. 29234765).

Ja vēlies sevi pierādīt futbolā vai basketbolā, tad tādu iespēju sniegs VALMIERA GLASS VIA sporta organizācija. Kontakti: miks@vaidava.lv

Ko mēs piedāvājam?

Vidzemes Augstskola - Augsne Izaugsmei!

Ķer zināšanas un iedvesmu vienā no 17 programmām Biznesa vadības, Informācijas tehnoloģijas, Mehatronikas, Būvniecības, Komunikācijas, mediju un pārvaldības vai Tūrisma un atpūtas studiju virzienos.

Piedāvājam studijas koledžas, bakalaura, maģistra un doktora līmeņa programmās.

KOLEDŽAS STUDIJU PROGRAMMAS

BAKALAURA STUDIJU PROGRAMMAS

MAĢISTRA STUDIJU PROGRAMMAS

DOKTORANTŪRA

PIETEIKŠANĀS GIDS

Pieteikties uz budžeta vai pašfinansētajām studiju vietām bakalaura, koledžas vai maģistra studiju programmās vari klātienē Cēsu ielā 4, Valmierā.


Informācija par studijām un uzņemšanu Vidzemes Augstskolā:
Mob.: 26182255
E-pasts: uznemsana[at]va.lv