KONTAKTI

Dr.sc.ing. Arnis Cīrulis

Maģistra studiju programmas "Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas" direktors

e-pasts: arnis@va.lv

 

Mg.sc.comp. Edmunds Jansons

Maģistra studiju programmas "Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas" direktora p.i. SAM 8.2.1. projekta ietvaros ietvaros.

e-pasts: edmunds.jansons@va.lv

 

Mg.oec. Andre Nitzschmann

Maģistra studiju programmas „Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas” direktora vietnieks.

e-pasts: andre.nitzschmann@va.lv

 

Mg.sc.comp. Lauris Taube

Virtuālās realitātes tehnoloģiju laboratorijas asistents.

e-pasts: lauris.taube@va.lv

 

Dr.sc.ing. Linda Lancere

Pētniece Virtuālās realitātes tehnoloģiju un vizualizācijas apakšvirzienā.

e-pasts: linda.lancere@va.lv

 

Dr.sc.ing. Mohcine Boudhane

Pētnieks Virtuālās realitātes tehnoloģiju un vizualizācijas apakšvirzienā.

e-pasts: mrboudhane@gmail.com

 

Mg.sc.comp. Kristaps Brigmanis-Briģis

Zinātniskais asistents Virtuālās realitātes tehnoloģiju un vizualizācijas apakšvirzienā.

e-pasts: kristaps@funduss.lv