Vidzemes Augstskolas Vasaras izlaidumā sveiks 84 absolventus

22. jūnijā plkst. 15.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies Vidzemes Augstskolas (ViA) vasaras izlaidums. Šogad diplomus saņems vairāk nekā 80 koledžas, bakalaura un maģistra studiju programmu absolventi, kuri ieguvuši praksē un teorijā balstītas zināšanas.

Vidzemes Augstskolas izlaidums notiks divās daļās – “Ceļamaize”, kas paredzēta absolventiem un augstskolas darbiniekiem. Tam sekos izlaiduma svinīgā daļa, kurā tiks pasniegti diplomi un sveikti absolventi.

PROGRAMMA:

Plkst. 12.30 – 14.30 "Ceļamaize" un fotografēšanās ViA ēkā (Tērbatas ielā 10);

Plkst. 15.00 – 16.30 Svinīgā daļa Valmieras Kultūras centrā (Rīgas iela 10).

ViA piedāvā iegūt profesionālo bakalaura grādu šādās studiju programmās: “Biznesa vadība”, “Informācijas tehnoloģijas”, “Komunikācija un sabiedriskās attiecības”, “Mediju studijas un žurnālistika”, “Tūrisma organizācija un vadība” un “Mehatronika”. Studiju programmas  “Informācijas tehnoloģijas” un “Mehatronika” iespējams studēt arī koledžas līmenī.

Savukārt maģistrantūrā iespējams studēt programmā “Kibedrošības inženierija”, “Mediju un informācijas pratība”, “Stratēģiskā komunikācija un pārvaldība”, “Tūrisma stratēģiskā vadība” un “Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas”.

Vidzemes Augstskola (ViA) ir 1996. gadā dibināta valsts augstskola, kas piedāvā 15 studiju programmas Sabiedrības zinātņu un Inženierzinātņu fakultātēs, kurās veiksmīgi tiek līdzsvarota teorija un prakse. Tās tiek pielāgotas aktuālām sabiedrības vajadzībām un izmaiņām darba tirgū. Studiju kvalitāti nodrošina pieredzējuši un profesionāli mācībspēki, progresīvas studiju formas, kā arī paši studenti, kuri zina, ko vēlas sasniegt un prot gūt panākumus!