Vidzemes Augstskolā atklāts intelektuālais un unikālais festivāls

Neierastā datumā, 4. septembrī, Vidzemes Augstskola Inženierzinātņu fakultātē svinēja studiju gada atklāšanas festivālu. Tā laikā jaunos un jau esošos studentus sveica Vidzemes Augstskolas rektors, vēsturnieks Gatis Krūmiņš, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, kā arī Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības prezidents Aivis Majors.

           

“Vidzemes Augstskolas festivāls ir sapulcinājis ļoti dažādus cilvēkus, taču mūs vieno mūsu vērtības. Novēlu visiem nepazaudēt to degsmi, kas mums ir šobrīd, lai padarītu dzīvi laimīgāku gan sev, gan arī apkārtējiem!” novēlēja ViA rektors Gatis Krūmiņš.

            Jānis Baiks izteica cerību, ka pēc studijām jaunieši paliks tepat Vidzemē un arī Valmierā. Mērs piebilda, ka Valmiera ir pārkāpusi vēsturisku robežu, jo, pēc pirmā pusgada datiem, pilsētā ir vairāk darbavietu, nekā iedzīvotāju, ieskaitot bērnus un pensionārus, apliecinot, ka darba pietiks visiem absolventiem.

            Savukārt ViA Studentu apvienības valdes prezidents Aivis Majors, aicināja ķert iespējas, ko nodrošina Vidzemes Augstskola, Valmieras pilsēta, mūsu valsts un visa plašā pasaule. Novēlot, lai studijas ViA ir fantastisks un pieredzi bagātinošs laiks.

Vidzemes Augstskola bija viena no trim Latvijas augstskolām, kas šogad palielināja pieteikumu skaitu vienotajā uzņemšanas sistēmā, salīdzinot ar pērno gadu.