Ūdens studentiem arī jaunajā studiju gadā

Šo gadu Valmieras IT uzņēmums “Wunder Latvia” uzsāka ar apņemšanos rūpēties, lai Vidzemes Augstskolas (ViA) Inženierzinātnes fakultātes (IF) ēkā visa gada garumā būtu pieejams dzeramais ūdens. Kopš gada sākuma ViA IF studenti, darbinieki un viesi veldzējušies ar 530 litriem ūdens un arī jaunajā studiju gadā ikviens varēs uzturēt savu ķermeni un prātu možu.

“Pirms gada septembrī atgriezos ViA studenta statusā un brīdī, kad vēlējos uzpildīt savu ūdens pudeli, atdūros pret tukšu dzeramā ūdens iekārtu. Šajā mirklī man radās ideja par nepieciešamību nodrošināt ViA studentiem ērtu piekļuvi dzeramajam ūdenim. Pietiekams ūdens daudzums organismā ne tikai nodrošina mūsu fizisko labsajūtu, bet arī uzlabo intelektuālo sniegumu, ko studenti nākuši attīstīt,” atzīst Wunder Latvia vadītājs Ernests Gabrāns.

Jaunu zināšanu apguve ir īsts fitness smadzenēm! Pat bez īpašas fiziskās aktivitātes diennaktī zaudējam līdz pat 2,5 litrus šķidruma, tādēļ gan fiziskas, gan garīgas slodzes laikā īpaši svarīgi ir nepieļaut ūdens rezervju izsīkšanu un regulāri veldzēt slāpes. Tieši tādēļ “Wunder Latvia” novēl visiem, kuri mācās un māca - lai izdevies jaunais mācību sprints un atcerieties laiku pa laikam “paņemt ūdens pauzi”!

“Wunder Latvia” ir Vidzemes Augstskolas studentu dibināts informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas savu darbību uzsāka 2008. gadā kā pirmais tikai ar Drupal atvērtā koda sistēmu strādājošais uzņēmums Latvijā. Šodien “Wunder Latvia” ar birojiem Rīgā un Valmierā ir daļa no starptautiskā uzņēmuma “Wunder”, kas darbojas piecās Eiropas valstīs, apvienojot vairāk nekā 120 digitālo risinājumu ekspertus.