Atvērto durvju diena Vidzemes Augstskolā

Aicinot skolēnus un viņu vecākus iepazīties ar Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju piedāvājumu, 6. jūnijā klātienē tiks organizēta Atvērto durvju diena, ko esam nodēvējuši par pikniku ar pasniedzējiem un studentiem.

Piknika laikā studenti un mācībspēki  (docētāji) neformālā gaisotnē aicinās skolēnus un viņu vecākus iepazīties ar studiju piedāvājumu, uzdot sev interesējošos jautājumus, redzēt augstskolas vidi un Valmieru.

"Dzīve Vidzemes Augstskolā nekad nav garlaicīga. Šeit pavadītie gadi dod vērtīgu pieredzi visam mūžam. Tas ir ceļš, kas  ļauj piedzīvot, kas iedvesmo un pārsteidz. Ar labu pasniedzēju un studentu atbalstu iespējams sasniegt pārdrošākās izaugsmes virsotnes. Franču rakstnieks Viktors Igo par zināšanām ir teicis: “Cilvēka prātam ir trīs atslēgas, ar kurām var atslēgt visu. Tās ir cipars, burts, nots. Jeb – zināt, domāt, sapņot....”," stāsta Vidzemes Augstskolas Inženierzinātņu fakultātes dekāns Alvis Sokolovs.

DIENAS PROGRAMMA:

11:00 vai 13:00 Pikniks un sarunas ViA zaļajā pusdienošanas vietā pie Gaujas.

12:30 vai 14:30 Ekskursija abās Vidzemes Augstskolas ēkās un ieskats Valmieras pilsētā.

Interesentiem būs iespēja dzirdēt stāstus un leģendas par studēšanu Vidzemes Augstskolā, cienāties ar sarūpētajām uzkodām un labi pavadīt laiku, iegūstot vērtīgu informāciju.

Norises vieta: ViA Cēsu ielā 4 

Pasākuma organizatori aicina būt atbildīgiem, atbilstoši sagatavoties pasākumam, lai varētu ievērot valdības norādījumus – nedrūzmēties, ieturēt 2 metru distanci no citiem, nepieciešamības gadījumā lietot deguna un mutes aizsegu –  tādējādi sevi un citus pasargājot no inficēšanās riska.  


Reģistrēšanās pasākumam šeit