Andris Jurga un Toms Bergs atklās jaunā studiju gada vieslekciju programmu “Smart Lunch”

Vidzemes Augstskolā atsākas nesen atjaunotā vieslekciju programma “Smart Lunch”, kas interesentus gaidīs jau otrdien, 19. septembrī, aicinot klausīties ViA absolventa, Radio Tev programmu direktora, reklāmas aģentūras “80ART” līdzīpašnieka Andra Jurgas un reklāmas aģentūras “80ART” līdzīpašnieka Toma Berga stāstījumā par to, ar ko tad komunikācija atšķiras no komunikācijām?

Likteņa ironija, viegls gars, laimīga sagadīšanās, īssavienojums. Dzīvē nejaušību nav! Stāsts par diviem Vidzemes Augstskolas absolventiem, kuri savu biznesu nosapņoja A-504. Vispirms bija sapnis, pēc tam - smags un neatlaidīgs darbs, lai sapni īstenotu, bet pēc tam - vēl smagāks darbs, klupieni un palēcieni, lai galva vienmēr būtu virs ūdens. Aplauzieni un nebaidīšanās apdedzināties. Stāsts par jaunām virsotnēm, par nebaidīšanos riskēt, par profesijas izvēli atbilstoši gadsimtam, par iekļaušanos 50 vārdos, par hobijiem un vilkačiem. Par bezmaksas alu!

Publiskā lekcija norisināsies Vidzemes Augstskolas ēkā, Cēsu ielā 4, plkst. 13:00, tā būs bez maksas, un uz lekciju gaidīts ikviens interesents.

„Smart lunch” ir vieslekciju programma, kas Vidzemes Augstskolas studentiem, docētājiem, darbiniekiem, absolventiem un citiem interesentiem ļaus atkal ne vien satikt aizrautīgas un radošas personības un smelties iedvesmu, bet arī nesteidzīgi baudīt pusdienas, gan paķerot līdzi savu maltīti, gan cienājoties ar pīrādziņiem, augļiem un tēju, par ko gādās Vidzemes Augstskola.