2. septembris - studiju gada atklāšanas svētki Vidzemes Augstskolā

Šī gada 2. septembrī Vidzemes Augstskolā (ViA) norisināsies jaunā studiju gada atklāšanas svētki. ViA studentus uzrunās un sveiks Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, “Zero Waste” un EKO dzīvesveida piekritēja, festivāls “Lampa” dalībniece Laura Starostna (Star), kā arī ViA Studentu apvienības prezidente Edīte Mežciema.

Studiju gada svinīgā atklāšana sāksies plkst. 14:00 Tērbatas ielā 10, Valmierā. Pēc svinīgās daļas visi studenti būs laipni aicināti piedalīties neformālajā pasākuma daļā (no plkst. 17.00), kuru organizē ViA studentu apvienība.

“Studiju laiks ir viens no dinamiskākajiem posmiem cilvēka dzīvē. Jūsu paaudzei ir ļoti paveicies - jūs brīvi varat izdarīt savas izvēles, brīvi runāt par lietām, kas jūs satrauc un nodarboties ar to, kas jums šķiet svarīgs. Novēlu jums šīs brīvības izmantot lietpratīgi un izmantot visas tās iespējas, kas jums ir dotas, studējot Vidzemes Augstskolā.”, studentiem vēl ViA rektors Gatis Krūmiņš.

Dienas pirmajā pusē pamatstudiju 1. kursa studenti tiksies ar virzienu vadītājiem un apmeklēs ievadlekcijas (maģistrantūras studentiem ievadlekcijas notiks saskaņā ar lekciju grafiku). Ievadlekcijas un iepazīšanās pasākumi ViA norisināsies no 1. līdz 3. septembrim, kad studenti iejutīsies studiju vidē, piedalīsies iepazīšanās pasākumos, informācijas tehnoloģiju apmācībās, ekskursijā pa bibliotēku un citās aktivitātes.

Vidzemes Augstskolas studiju gada atklāšanas svētku programma:

  • plkst. 14.00 - pulcēšanās Vidzemes Augstskolas ēkas pagalmā (Tērbatas ielā 10);
  • plkst. 14.05 - 14.55 sveiciens no augstskolas vadības, viesiem, studentiem; muzikāls priekšnesums;
  • plkst. 14:55 – kopbilde;
  • plkst. 17.00 - neformālā pasākuma daļa.