18 / 09 / 2019

Vidzemes Augstskolā oktobrī lekcijas, seminārus un radošās darbnīcas par Vikipēdijas pedagoģiju, tās mācību rīku pielietošanu praksē, kā arī informācijas pratību un tās veicināšanu sabiedrībā vadīs Ilinoisas Universitātes Čikāgā, ASV docents Dr. Zaharijs Makdovels (McDowell).

 

liu

 

11 / 09 / 2019

Šī gada 25. oktobrī Vidzemes Augstskolā (ViA) norisināsies konference – praktisks seminārs pedagogiem “Vidzemes Augstskola: sadarbības partneris izglītībā”, kas veltīts tēmai “Kompetenču pieeja mācību saturā un pētnieciskais darbs skolās”. Konferencei iespējams pieteikties līdz 2019. gada 13. oktobrim, reģistrējoties šeit.

ESGT

 

11 / 09 / 2019

Ziemeļvalstu starpkultūru komunikācijas tīkla (Nordic Network for Intercultural Communication, NIC) 26. konferences rīkotāji Vidzemes Augstskolā izziņo pieteikšanās termiņa pagarinājumu līdz 7. oktobrim un piesaka pirmo no konferences goda runātājiem – profesoru Dominiku Bušu (Dominic Busch) no Minhenes Bundesvēra universitātes (Universität der Bundeswehr München) Vācijā. D. Bušs konferencē uzstāsies ar priekšlasījumu “Starpkultūru ilgtstpēja: meklējot ētiskos pamatus starpkultūru komunikācijas pētniecībai”.

09 / 09 / 2019

No 2019. gada septembra Vidzemes Augstskolā (ViA) tiek uzsākti bezmaksas karjeras atbalsta pasākumi esošajiem un topošajiem studentiem.

04 / 09 / 2019

Īstenojot pasākumus un aktivitātes, kas veltītas ikgadējai tēmai - droša pārvietošanās ar kājām un velosipēdu viedajās pilsētās, Vidzemes Augstskola no 16. līdz 22. septembrim piedalīsies Eiropas Mobilitātes nedēļā 2019.

30 / 08 / 2019

Šī gada 2. septembrī Vidzemes Augstskolā (ViA) norisināsies jaunā studiju gada atklāšanas svētki. ViA studentus uzrunās un sveiks Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, “Zero Waste” un EKO dzīvesveida piekritēja, festivāls “Lampa” dalībniece Laura Starostna (Star), kā arī ViA Studentu apvienības prezidente Edīte Mežciema.