24 / 04 / 2018

Lai tiktu stiprināta un attīstīta sadarbība starp Vidzemes Augstskolu (ViA) un Cēsu tehnoloģiju un dizaina vidusskolu, klātienē tikās ViA rektors Gatis Krūmiņš un Cēsu tehnoloģiju un dizaina vidusskolas direktors Guntars Zvejnieks, noslēdzot sadarbības līgumu starp abām iesaistītajām pusēm.

23 / 04 / 2018

17. aprīlī notika Starptautiskā studentu matemātikas olimpiāde (ISMO) Jelgavas pilī, kurā sacentās labākie matemātikas studenti no lielākajām Latvijas augstskolām, Igaunijas un Lietuvas. 1. vietu individuālajā konkursā dalīja Undīne Kobitjeva no Vidzemes Augstskolas (ViA) un Ingus Jānis Pretkalniņš no Latvijas Universitātes.

17 / 04 / 2018

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" basketbola komanda 16. aprīlī aizvadīja pēdējo šīs sezonas spēli, savā laukumā uzņemot "Banku Augstskolas" komandu, pār kuriem tika svinēta uzvara ar 122:51, līdz ar, atkārtojot pērnās sezonas sasniegumu, Vidzemes Augstskolas studenti saglabā SBL čempionu titulu.

10 / 04 / 2018

Baltijas Starptautiskā vasaras skola (BISS) jau divdesmito reizi norisināsies Vidzemes Augstskolā (ViA). No 19. līdz 30. jūnijam ārzemju un latviešu studenti iegūs zināšanas par tēmu „Mediju pratība un demokrātija: Baltijas perspektīva”.

09 / 04 / 2018

Valsts pētījumu programmas EKOSOC-LV grāmatu plaukts papildinājies ar 5.2.3. projektā  “Lauku un reģionālā attīstība zināšanu ekonomikas kontekstā” izveidoto monogrāfiju “Zināšanu ekonomika Latvijas lauku un reģionu dzīvotspējai”, kas ir Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Daugavpils Universitātes, Ventspils Augstskolas un Vidzemes Augstskolas zinātnieku kopdarbs.

05 / 04 / 2018

 

2018. gada 27. – 29. aprīlī Vidzemes Augstskolā Valmierā notiks virtuālās un papildinātās realitātes programmatūras izstrādes radošā darbnīca AR/VR Hackathon 2018. Tas ir notikums, uz kuru ir laipni aicināti  programmētāji, grafikas un interfeisa dizaineri, projektu vadītāji un citi interesenti, lai vienotos intensīvā domāšanas un radīšanas sprintā ar mērķi radīt ko jaunu, iemācīties ko nezināmu un apmainīties ar pieredzi.

1