14 / 05 / 2019

24.–25. maijā Vidzemes Augstskolā tiek organizēts pasākums skolēniem un studentiem "Minecraft game-jam", kas ļauj interaktīvā veidā piedalīties reālu pilsētu būvēšanā un kultūras mantojuma saglabāšanā. Spēles laikā pildot izklaidējoši izglītojošus uzdevumus, jaunieši darbosies ar speciāli šim pasākumam sagatavotām kartēm no pazīstamām vietām Vidzemē un Zviedrijā.

13 / 05 / 2019

Vidzemes Augstskolas Tūrisma un atpūtas studiju virziena un studiju programmas "Mediju studiju un žurnālistika"  studenti no 13. līdz 22. maijam aizvadīs savu Integrēto apvidus praksi Ogres novadā, Meņģelē. Prakses ietvaros studenti sakops tūrisma objektus, veidos velomaršrutus un organizēs „Muzeju nakts 2019” pasākumu.
 

09 / 05 / 2019

No 2019. gada februāra līdz aprīlim Vidzemes Augstskolā norisinājās  B-LAB jeb Biznesa izmēģinājuma laboratorija. Tās ietvaros par labāko biznesa ideju tika atzīta Ilzes Ozolas par ekskursijām purvos, tam sekoja Ingas Mauriņas-Kaļvas ideja par īslaicīgu bērnu pieskatīšanu  un Haralda Siktāra ideja par darbarīku atjaunošanu.

26 / 04 / 2019

Džims Hetertons (Jim Hetherton, Apvienotā Karaliste) jau vairāk nekā 30 gadus strādā par produktivitātes treneri, un savas karjeras laikā ir apceļojis pasauli, palīdzot veicināt produktivitāti teju 100 000 cilvēkiem dažādās darbības jomās un vadības līmeņos. Trešdien, 24. aprīlī, Dž. Hetertons dalījās savā pieredzē ar Vidzemes Augstskolas darbiniekiem, studentiem un citiem interesentiem.

1

 

24 / 04 / 2019

Vidzemes Augstskolas Tūrisma un atpūtas studiju virziena un  studiju programmas “Mediju studijas un žurnālistika” studenti no 13. līdz 22. maijam jau astoto gadu pēc kārtas dosies Integrētajā apvidus praksē. Šogad tā norisināsies Ogres novadā. Prakses ietvaros studenti plāno paveikt vairākus uzdevumus, kā vienu no tiem - atzīmēt Pērses upes sākumu ar norādi - „Šeit sākas Pērse”. Taču vēl pirms prakses norises sākuma, Vidzemes Augstskolas Integrētās apvidus prakses koordinatore Iveta Druva-Druvaskalne,  veicot teritorijas izpēti, upītes gultnē atrada Otrā pasaules kara militāro liecību – mīnmetēja munīcijas lādiņu.

23 / 04 / 2019

No 23. līdz 27. aprīlim Vidzemes Augstskolā (ViA) norisinās starptautiskā nedēļa (International week), kurā nozaru profesionāļi no Ukrainas, Namībijas, Beļģijas, Igaunijas, Lietuvas, Albānijas, Portugāles, Izraēlas, Ēģiptes un Čehijas aptver tēmas par uzņēmējdarbības vadību, komunikāciju un plašsaziņas līdzekļiem, informācijas tehnoloģijām, inženierzinātnēm, pārvaldību un tūrismu.

1