Papildinātās un virtuālās realitātes Hakatons

Piektdiena, 24. Aprīlis

PASĀKUMS PĀRCELTS UZ NENOTEIKTU LAIKU!

----

2020. gada 24. – 26. aprīlī Vidzemes Augstskolā norisināsies jau ceturtais virtuālās un papildinātās realitātes inovāciju sprints “Augmented and Virtual Reality (AR/VR) Hackathon 2020”.

Pasākuma mērķis ir radīt platformu, kurā var satikties cilvēki ar dažādām prasmēm un pieredzi, lai strādājot komandās izstrādātu inovatīvus risinājumumus vai produktus dažādām nozarēm.

Piedalīties divas dienas garajā, radošajā programmatūras izstrādes darbnīcā aicināti ideju autori, uzņēmēji, programmētāji, grafikas un interfeisa dizaineri, projektu vadītāji un citi interesenti, lai intensīvā kopradē veidotu jaunus produktus, rastu iedvesmu, iemācītos ko jaunu, kā arī apmainītos ar pieredzi.

Ja Tu esi programmētājs, 3D mākslinieks, dizaineris, vizionārs vai inženieris, kurš vēlas pilnveidoties un attīstīt idejas (savas vai kāda cita) — Tev noteikti jāpiedalās! Pieteikties iespējams gan kopā ar komandu, gan vienam.

Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja izmanot tādas tehnoloģijas kā Microsoft Hololens, Magic Leap, Oculus Go, Oculus Quest, Oculus Rift S, HTC Vive Pro, Daqri viedās brilles un citas.

Hakatonā piedalīsies dažādu nozaru mentori, kuri ikdienā strādā ar AR un VR. Šogad, kā dalībnieku mentors un žūrijas dalībnieks, pasākumā piedalīsies arī Virtual Reality Hackaton kustības aizsācējs ASV un Eiropā, nozares guru Tronds Nilsens (Trond Nilsen) no Sietlas, ASV.

Vai jābūt pieredzējušam AR/VR jomā, lai piedalītos?
NĒ! Dalībniekiem nav jābūt šīs jomas profesionālam vai praktiķim. Intensīvās nedēļas nogales laikā Tev būs iespēja apgūt pamatprasmes dažādās jomās, eksperimentējot un īstenojot izvēlēto projektu. Tomēr, aicinām visus interesentus izvērtēt, kādas prasmes katrs varēs piedāvāt komandas darbā, neatkarīgi no tā vai indivīds programmē, ir grafiskais dizaineris, pārstāv mārketinga jomu vai ierodās ar lielisku ideju.

Reģistrācija mājaslapā: www.hackathon.lv

Pasākumu rīko un sponsorē: Overly, Vidzemes Augstskola un XRLatvia kopiena.

*Hakatona rīkotāji nodrošinās ēdienu un dzērienus. Iesakām paņem līdzi visu darbam nepieciešamo, tostarp klēpjdatoru. Ja gadījumā Tev nav iespējas paņemt savu datoru, sazinies ar mums laicīgi, un mēs Tev to nodrošināsim.

`1